top of page

Sylwia, po etapie diagnozy, zaproponowała mi Clean Coaching. Pierwsze sesje nie były dla mnie proste, sama związana z zarządzaniem w dużych międzynarodowych organizacjach, nie do końca wierzyłam w skuteczność tej metody. Jak dobrze, że zaufałam. Metoda Clean okazała się absolutnie bezinwazyjna, przez co mnie samej dała ogromny komfort w całkowitym otwarciu się, byciem bardzo szczerą przed samą sobą, a przede wszystkim przejściu przez proces z mniejszą dozą emocji.

Beata Piekarska, Plant Production Manager, Tex Year Europe / 2018

Zanim rozpoczęliśmy współpracę, do coachingu podchodziłem sceptycznie. Moje oczekiwania były raczej ograniczone. Paradoksalnie, nieco nieświadomie, postawiłem sobie dość ambitny cel coachingu. Sylwia, z niezwykłym wyczuciem i pewnego rodzaju minimalizmem, pomogła mi przejść długą drogę przez pytania, wątpliwości, analizy, aż do właściwych odpowiedzi i trafnych refleksji.

Marek, Real Estate Investment Director, international corporation / 2017

Dlaczego warto wykorzystać metodę Clean w biznesie? Metoda ta sprawdza się we wszystkich sytuacjach, które wymykają się rozumowemu poznaniu, gdzie włączają się nasze mechanizmy obronne i nie pozwalają nam dojść do ukrytej przyczyny naszego problemu. Praca z Sylwią pomaga rzucić nowe światło na dotychczasowe przeszkody i rozwiązać te sprawy, które do tej pory były dla nas zbyt trudne i skomplikowane.

Magdalena, Process Manager, international corporation / 2019

Doświadczyłam pełnego wachlarza emocji podczas wzmacniania swoich kompetencji menedżerskich, a wszystko czego potrzebowałam, było już we mnie, tylko było nieaktywne. Sylwia doskonale potrafiła wydobyć tą wiedzę, zadając odpowiednie pytania. Urzekła mnie metoda pracy, ponieważ wymaga komunikacji z samym sobą za pomocą obrazu. Odkładasz racjonalne myślenie i pracujesz z emocjami, jesteś szczery wobec siebie na każdym etapie. Współpracę z Sylwią polecam osobom zdecydowanym na zmianę, ponieważ kiedy już rozpoczniesz, nie ma odwrotu. 

Joanna, HR Manager, IT company / 2019

Sylwia w sposób miękki i prawie niedostrzegalny przechodzi do działania z krótkiego powitania: „co słychać?”. Atmosfera i kontakt jaki tworzy podczas każdej sesji, sprawia, że są one wyjątkowe, ciepłe, lekkie. Ta godzina trwa kilka sekund. W tym czasie wpadam w trans, często mówię rzeczy, które rejestruję dopiero po ich wypowiedzeniu, zagłębiam się w sobie, często się dziwię… Podczas sesji porozumiewam kolorem, kształtem, zapachem, wrażeniem. Po sesjach z Sylwią już nigdy nie będzie jak wcześniej, dokonuje się przemiana, przeobrażenie, inaczej czujesz, inaczej zrobisz jutro herbatę…

Jarosław, Managing Director, international production company / 2018

Miałam przyjemność współpracować z Sylwia w Clean Coachingu.

Po każdym naszym spotkaniu miałam poczucie, że przez godzinę "otwierałam się" przed sobą bardziej, niż przez cale życie.

Na początku zadawalam sobie pytanie: czy wyobraźnia, metafory i rysunki to jest sposób na coaching dla dorosłej osoby w poważnym biznesie?... Po pierwszej sesji wiedziałam, że jest to jedyny sposób, gdzie mogę się otworzyć, popatrzeć na siebie z innej perspektywy i zrozumieć, że z większością moich "problemów" jestem w stanie poradzić sobie sama.

Justyna, Manager, international corporation / 2019

bottom of page